Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antieke kopergedreven beddepan met I.H.S. Circa 1800. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 49 x Ø 31 cm. In goede staat.
Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei op messing sokkel + messing lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Antieke spaanhouten hoedendoos met antiek dames ondergoed en twee poppenhoeden. Afmeting: 49 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Oosters handbeschilderd houten kastje met figuren decor. Twee deurtjes en vijf lades. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp met onyx en messing. Circa 1980. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Duits spel. Glocke und Hammer. Circa 1900 - 1930. Compleet? Afmeting: 17 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.
Lot oude/antieke Duitse ansichtkaarten. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Messing met leder beklede telescoop-kijker. 20e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Eén koper gevlochten mand. Een koperen schaal met strijdwagen, circa 1800. En een grote schenkemmer. Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse bronzen Barok wandkandelaren. Twee en drie-arms. Afneembaar. Afmeting: 28 - 37 x 50 cm. In goede staat.
Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 46 - 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 41 x 35 cm. In goede staat.