Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gietijzeren Chinees keteltje, 18e eeuw 7468
Gietijzeren Chinees keteltje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander 7466
Chinese wierookbrander

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote Chinese drakenvaas 7465
Grote Chinese drakenvaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren taartschep + roomlepel 196
Zilveren taartschep + roomlepel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Japans porselein 7458
3x Japans porselein

Resultaat:

70 EUR

3 Cloisonne vazen 7454
3 Cloisonne vazen
Startprijs 50 EUR
Staande Chinese hoogwaardigheidsbekleder, eind 19e eeuw 7453
Staande Chinese hoogwaardigheidsbekleder, eind 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Klok onder stolp 3508
Klok onder stolp

Resultaat:

1.500 EUR

Zilveren tabaksdoos 187
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR
Verkocht
5-Delig plated theeservies 186
5-Delig plated theeservies

Resultaat:

100 EUR

Paar zilveren kandelaren 184
Paar zilveren kandelaren
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Duits landschap met huis 1086
Ongesigneerd, Duits landschap met huis

Resultaat:

160 EUR

Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur 1084
Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur
Startprijs 500 EUR
Evert Pieters, Landschap met vee en figuur in roeiboot 1081
Evert Pieters, Landschap met vee en figuur in roeiboot
Startprijs 300 EUR
Natuurstenen schaakspel 3016
Natuurstenen schaakspel
Startprijs 35 EUR
4 Zilveren miniaturen 167
4 Zilveren miniaturen
Startprijs 120 EUR
3 Zilveren miniaturen 165
3 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR
3 Zilveren miniaturen 164
3 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Diverse loks 3011
Diverse loks

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot speelgoed (4x) 3010
Lot speelgoed (4x)

Resultaat:

50 EUR

Lot Matador speelgoed 3009
Lot Matador speelgoed
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oud Hollands knikkerspel, 1930 3007
Oud Hollands knikkerspel, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Keith Haring, Figuren voorstelling 1078
Keith Haring, Figuren voorstelling

Resultaat:

400 EUR

Otto Coenders, Kruik met bloemen 1075
Otto Coenders, Kruik met bloemen
Startprijs 250 EUR