Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke kroonluchter, 1900 2207
Antieke kroonluchter, 1900

Resultaat:

60 EUR

Rond miniatuur portret, gesigneerd 2199
Rond miniatuur portret, gesigneerd
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren schaal Wilkens 98
Zilveren schaal Wilkens

Resultaat:

150 EUR

Zilveren doos, Perzië 95
Zilveren doos, Perzië
Startprijs 225 EUR
Dubbel miniatuur portrtet met meisjes en bloemen 2195
Dubbel miniatuur portrtet met meisjes en bloemen
Startprijs 280 EUR
Afrikaanse kunst, (6x) 2194
Afrikaanse kunst, (6x)
Startprijs 50 EUR
4x Reclame ontwerp 2192
4x Reclame ontwerp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Fruitschaal op zilveren voet, 1852 81
Fruitschaal op zilveren voet, 1852

Resultaat:

90 EUR

3 Zilveren zeefjes en een roomlepel 63
3 Zilveren zeefjes en een roomlepel
Startprijs 80 EUR
Zilveren servies, 3 delig 61
Zilveren servies, 3 delig
Startprijs 200 EUR
Barnstenen collier 848
Barnstenen collier
Startprijs 70 EUR
Bijbel met zilver 54
Bijbel met zilver
Startprijs 700 EUR
Zilveren schaal 50
Zilveren schaal
Startprijs 325 EUR
Zilveren armband met hangers 843
Zilveren armband met hangers
Startprijs 50 EUR
Zilveren camee met een dubbele kop 842
Zilveren camee met een dubbele kop
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Zilveren kandelaren 44
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

180 EUR

Zilveren troon met emaille 39
Zilveren troon met emaille
Startprijs 2.500 EUR
4-Delige zilveren tafelset 31
4-Delige zilveren tafelset
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot zilveren bestek 28
Lot zilveren bestek

Resultaat:

550 EUR

Zilveren broodmand 18
Zilveren broodmand
Startprijs 380 EUR
Zilveren theecomfoor, 1854 14
Zilveren theecomfoor, 1854
Startprijs 130 EUR
2x Zilveren kluwenmand, 1905 13
2x Zilveren kluwenmand, 1905
Startprijs 150 EUR
Zilveren cabaret, 1856 7
Zilveren cabaret, 1856
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Zilveren tablet 3
Zilveren tablet

Resultaat:

300 EUR