Antiek Frans bronzen figuur door Emanuel Villanis 1858 - 1914. Prise de Corsaire. Afmeting: 55 cm. Breuklijn in onderbeen en verder in redelijk tot goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren kovsch, 84 zolotniks, voorzien van vergulding, deels met emaille versiering in wit grijs en rood. 14x7x7cm. ca 147 gram. In zeer goede staat
Lot met twee Russische horloges met automatische uurwerken. Een double model met dag en datum en een witmetalen model met datumaanduiding. Iin goede staat
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000, met bloedkoraal. Oorclips met een bloemvormige rand bezet met een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorclip 11 mm. ca 4,2 gram. In goede staat
Groot zilveren bestek, 833/000, Model Haags Lofje met 8 tafel- en 7 dessertmessen, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:l:1971, 7 tafel- en 7 dessertvorken, waarvan 1 met gravure, 8...
Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Fraaie broche, Fashion jewellery, stillistisch gevormd en voorzien van diverse gekleurde stenen in een goudkleurige rand. Merk Fabrise Paris. 10x5cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse Biedermeier tabakspotten, onder andere iepenhout en noten. Circa 1850. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Zilveren comfoor met ketel, 833/000, gezaagd comfoor uit geheel uit zilver, geplaatst op 3 bolpoten, voorzien van een omgeslagen rand met filetbewerking met gecontourneerde beugel met graveerwerk. De ...
Drie bronzen jugendstil- stijl damesfiguren, 20e eeuw, Afmeting 23-30 cm., In goede staat
Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Witgouden collier met hanger, 750/000, met diamant. Een fijn ankercollier met daaraan een peervormige hanger bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. grootte 18,5x10 mm. 42 cm. Totaal...
Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...
Set met drie zilveren kandelaren, op vierkant gecontourneerde voet, met vierkante uitlopende pilaar en rond licht. MT.: 2x Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: W:1956. 833/000, 1x MT.: Koninklijke van...
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Grote oude Annagroen glazen vaas. Uraniumglas. Mogelijk Copier Leerdam. Circa 1940. Afmeting: H 25 x Ø 16 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.
Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Birmese zilveren dekseldoos, uit een hoog zilver gehalte, achtkantig model versierd met offerende figuren. 11x8,5x6,5cm. ca 255 gram In goede staat
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.
H. van Gessel. Pseudoniem Delfgaauw. Havengezicht Rotterdam. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren schalen, trofeeën, één schaal, 800/000, met hamerslagdecoren voorzien van een omgeslagen rand met accoladevorm, op de bodem voorzien van een gravure: IX* Concorso Ippico Interregionale N...
Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Vier stel 835/000 zilveren viscouverts. Deels getorste stelen, steeleinde rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno: 2x 1901, 2x W 1906, 4x X 1907. Afmeting: L 16,5 en 20,5 cm. Gewicht: circa...
Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.
Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.
Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en bloemen. Voorzien van 2 grepen met putti, één is voorzien van een restauratie. 26x13x8cm. ca 227 gram. In goede staat
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bamboe waaier met Chinese familietekens. Afmeting: 33 x 57 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren taartschep deels floraal opengewerkt en met een afbeelding met zeilschepen, molens et cetera. Afmeting: 14 x 7 cm. Gewicht: circa 50 gram. Mr. A.M. Sustring-Sneek. En een 835/000 zilv...
Drie gouaches Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal rotspartij met bomen Spanje. Eén maal boomstronk voor bos 1935. Eén maal boomstronk voor rots. Gouaches op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede st...
Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote zilveren miniaturen, 835/000, met een ophaalbrug, 9,5x4x5cm, en een figuur bij bedstede. 6,5x6,5x4cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. Totaal ca 116 gram. In goede staat
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
Kristallen lepelvaas met zilveren rand met parelbewerking, 833/000, ø6x8cm, gevuld met 12 zilveren theelepels, Art Deco, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. 11cm. ca 115 gram. In goede staat
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 25 cm. In goede staat.
Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Art Deco geschilderd bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met 11 taartvorkjes, 2 roomlepels en een taartschep versierd met een Louis XVI bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:H,I,J: 1917-1918-1919. 13-25 cm....
Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, ovaal met kantelrand, met strak gevormde armen, geplaatst op een ovale voet met kantelrand. MT.: Wolter Otto, Schwabisch Gmund. 21x7x10cm. ca. 158 gram. In goede...
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zilveren eierlepel, 833/000, met een bak voorzien van een geschulpte rand. De steel in gecontourneerd en versierd met graveerwerk. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam jl.: S:1877. 20 cm. ca 53 gram. In goede st...
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Sigarettenkoker en parfumflesje met zilver, 833/000. Lederen koker met stalen scharnier versierd met zilveren elementen voorzien van getrembleerde bewerking, 10x13x1,5cm, en een kristallen parfumflesj...
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Drie antieke zilveren lepels met Haags Lofje. Mr. Hendrik Overhulsman-Amsterdam. Anno 1809 - 1810 en herkeurmerken. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 183 gram. In goede staat.
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000, Schaar met zilveren grepen, MT.: Weissich, Middelburg, 1817-1828, bevestigd aan een jasseronketting, voorzien van een rokhaak in schildvorm met ribdeco...
Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.