Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Thonet-stijl kapstok. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 194 cm. In goede staat
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.