Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bisquit putti's 6001
2x Bisquit putti's
Startprijs 500 EUR
3 Haarpinnen 7446
3 Haarpinnen
Startprijs 400 EUR
Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur 1084
Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur
Startprijs 500 EUR
Majolica paraplubak 6018
Majolica paraplubak
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Fayence Hanau, 18e eeuw 6031
2x Fayence Hanau, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Chinese borden 7463
5x Chinese borden

Resultaat:

250 EUR

3x Jan Hoowij, Divers 1101
3x Jan Hoowij, Divers
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Zilveren taartschep+jamlepel 134
Zilveren taartschep+jamlepel

Resultaat:

80 EUR

Jan Mankes, Melkende boerin 1118
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldengroep 6048
Porseleinen beeldengroep

Resultaat:

425 EUR

2 Lucifershouders met zilver 151
2 Lucifershouders met zilver
Startprijs 125 EUR
Chinese bamboe waaier 7480
Chinese bamboe waaier
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x 6-Pas tegeltableau 6065
2x 6-Pas tegeltableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Japans bronzen figuur 7493
Antiek Japans bronzen figuur

Resultaat:

225 EUR

Porseleinen jachthond 6082
Porseleinen jachthond
Startprijs 100 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1135
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 7497
Lot Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

2 Zilveren miniaturen 168
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Porseleinen figuren 6099
2x Porseleinen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Japanse bronzen figuren 7510
2x Japanse bronzen figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
K. Heynsius, Bosven 1152
K. Heynsius, Bosven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Delftse tegel 6116
Antieke Delftse tegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lepelvaas met zilver en lepels 185
Lepelvaas met zilver en lepels

Resultaat:

100 EUR

Serie Charles Dickens borden (5x) 6133
Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 50 EUR