Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur 1084
Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur
Startprijs 500 EUR
4-Laden commode, Louis Philippe 4064
4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden met filigrain 703
Lot zilveren sieraden met filigrain

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen Delfts blauw 6218
3 Delen Delfts blauw

Resultaat:

20 EUR

3x Jan Hoowij, Divers 1101
3x Jan Hoowij, Divers
Startprijs 170 EUR
2x Italiaanse stoelen 4081
2x Italiaanse stoelen
Startprijs 150 EUR
Zilveren armband met bedels 720
Zilveren armband met bedels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Chinese vazen 7010
2x Chinese vazen

Resultaat:

700 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4098
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren zakhorloge 733
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Collier van zoetwaterparels 737
Collier van zoetwaterparels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Kantonese/Chinese vazen 7027
4x Kantonese/Chinese vazen

Resultaat:

400 EUR

Eiken 4-laden commode 4115
Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7040
Chinese vaas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Byoux broche in etui 750
Byoux broche in etui

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese piedestal 4132
Chinese piedestal

Resultaat:

120 EUR

Jan Mankes, Melkende boerin 1118
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 225 EUR
Gouden medaillon met paarse steen 767
Gouden medaillon met paarse steen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Engelse armleunstoel 4149
Engelse armleunstoel

Resultaat:

60 EUR

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw 7057
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden 784
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1135
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
3x Antieke Chinese borden 7074
3x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR
2x Gründer armstoelen 4166
2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR