Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat
Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat
Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.