Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 550 EUR

Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.

3x Antieke presenteerbladen
Startprijs 100 EUR

Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.

Chinees sieradenkastje
Resultaat: 70 EUR

Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 189 x 156 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek Perzisch kleed. Floraal, meerkleurig. Iets versleten. Afmeting: 189 x 156 cm. In redelijk/goede staat.

2 Parfumflesjes
Resultaat: 100 EUR

Twee parfumflesje, waaronder een bijzonder flesje uit muranoglas met draaddecor, geplaatst in een houder uit latoenkoper met druivenranken, bladeren en voluten bevestigd op een marmeren basement, rond...

Voor-oorlogs Engels kompas
Resultaat: 70 EUR

Voor-oorlogs Engels messing kompas in mahoniehouten kist. Newman Field Ltd. Birmingham. Afmeting: 15 x 20 x 20 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

E. Picault, Antiek bronzen figuur
Startprijs 950 EUR

Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Ring met barnsteen
Startprijs 75 EUR

Ring, 333/000, met markiesvormige barnsteen. 25x11mm. ø 61. ca 3,5 gram. Barnsteen wat beschadigd, verder goede staat

Antieke Franse bronzen wandplaquette
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Franse bronzen wandplaquette. Titel: A. Massart, L. Massart. Door A. Trocmé Becker 1896. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Rolls Royce
Resultaat: 150 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Spirit of extasy. Rolls Royce. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Wandconsoles
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronskleurige houtgestoken wandconsoles. Afmeting: 30 x 15 x 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse bronzen boekensteunen
Startprijs 275 EUR

Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

Parelcollier geel/zwart
Startprijs 225 EUR

Collier met gele en zwarte zoetwaterparels, ø 9 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 40 cm. In goede staat

Bronzen figuur, Vrouwe Justitia
Startprijs 130 EUR

Bronzen erotische Vrouwe Justitia op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Opaline comfoor met zilver
Resultaat: 100 EUR

Tafelstuk met opaline en zilver, 833/000, Opaline schaaltje met een zilveren houder met ogen, geplaatst op een ronde voet met geschulpte voet versierd met graveerwerk. ø13x20cm. In goede staat

Chinese Familie Rose dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met plated monturen. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Krijger met speer
Startprijs 170 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1910
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met zwaard. Circa 1910. Door G. Jaeger. Gotthilf Jaeger, 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

4x Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Messing tabaksdozen
Startprijs 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen
Resultaat: 100 EUR

Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Lot zilveren bedels
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse zilveren bedels, diverse gehaltes. Met o.a. molens, dieren, klavers en hartjes. totaal ca 46 gram. In goede staat.