Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.
Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed. Floraal, meerkleurig. Iets versleten. Afmeting: 189 x 156 cm. In redelijk/goede staat.
Twee parfumflesje, waaronder een bijzonder flesje uit muranoglas met draaddecor, geplaatst in een houder uit latoenkoper met druivenranken, bladeren en voluten bevestigd op een marmeren basement, rond...
Voor-oorlogs Engels messing kompas in mahoniehouten kist. Newman Field Ltd. Birmingham. Afmeting: 15 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met markiesvormige barnsteen. 25x11mm. ø 61. ca 3,5 gram. Barnsteen wat beschadigd, verder goede staat
Grote antieke Franse bronzen wandplaquette. Titel: A. Massart, L. Massart. Door A. Trocmé Becker 1896. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Spirit of extasy. Rolls Royce. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronskleurige houtgestoken wandconsoles. Afmeting: 30 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Collier met gele en zwarte zoetwaterparels, ø 9 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 40 cm. In goede staat
Bronzen erotische Vrouwe Justitia op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Tafelstuk met opaline en zilver, 833/000, Opaline schaaltje met een zilveren houder met ogen, geplaatst op een ronde voet met geschulpte voet versierd met graveerwerk. ø13x20cm. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met plated monturen. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met zwaard. Circa 1910. Door G. Jaeger. Gotthilf Jaeger, 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Lot met diverse zilveren bedels, diverse gehaltes. Met o.a. molens, dieren, klavers en hartjes. totaal ca 46 gram. In goede staat.