Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Een klein zilveren roomstel, 833/000, 2 delig met een melkkan en suikerbak, rond model versierd met rocailles en voorstellingen met figuren. Op ronde bewerkte voet. Voorzien van grepen met vrouwfigure...
Groot antiek albasten figuur. Lezend meisje. Voet gelijmd, tenen beschadigd. Circa 1880. Gesigneerd C. Vicari. 1846 - 1913. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zilveren schaar, 800/000, met grepen met parelbewerking en strikken. 15 cm. ca 72 gram. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkant geslepen roze steen. Grootte kop 12x13mm. ø63 ca 9 gram. In zeer goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.
Zilveren slatang, 833/000, versierd met palmet met bloemen en een florale gravure. MT.: L.Glazener, jl.:R:1851. 29cm. ca 192 gram. In zeer goede staat
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal graveerwerk, geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met graveerwerk op houten basement. De tabakspot is voorzien van een ...
18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
M. Gillee? Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine ronde oorknoppen met een getorste rand, voorzien van een gefacetteerd granaatje, één iets beschadigd. ø5,5 mm. ca 1,1 gram. In goede staat