Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
M. Gillee? Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...
Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Majolica bloempot met bloemenranken decor. Letters H.P. 1150. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 20 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.
Groot Spaans porseleinen Lladro figuur. Handwerkende vrouw op stoel. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.