Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal graveerwerk, geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met graveerwerk op houten basement. De tabakspot is voorzien van een ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine ronde oorknoppen met een getorste rand, voorzien van een gefacetteerd granaatje, één iets beschadigd. ø5,5 mm. ca 1,1 gram. In goede staat
Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, met een waaiervormige steel. 11 cm. ca 108,6 gram. MT.: Onduidelijk. In goede staat
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.
Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...
Oud Perzisch kleed. Floraal, aardetinten + blauw. Afmeting: 190 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Mooi Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw. Afmeting: 205 x 146 cm. In goede staat.
Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Lezend meisje. Voet gelijmd, tenen beschadigd. Circa 1880. Gesigneerd C. Vicari. 1846 - 1913. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.