Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Resultaat: 600 EUR

J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Startprijs 100 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.

Zilveren slatang, 1851
Startprijs 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, versierd met palmet met bloemen en een florale gravure. MT.: L.Glazener, jl.:R:1851. 29cm. ca 192 gram. In zeer goede staat

5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

Chinese wierookbrander
Resultaat: 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 205 x 146 cm.
Resultaat: 100 EUR

Mooi Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw. Afmeting: 205 x 146 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot, 1860
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal graveerwerk, geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met graveerwerk op houten basement. De tabakspot is voorzien van een ...

Reliëf Willem Hopman
Startprijs 150 EUR

Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.

Gouden oorknoppen met granaat
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine ronde oorknoppen met een getorste rand, voorzien van een gefacetteerd granaatje, één iets beschadigd. ø5,5 mm. ca 1,1 gram. In goede staat

Chinese kom met zwart glazuur
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas
Startprijs 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

Cassette met zilveren taartvorkjes
Startprijs 70 EUR

Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, met een waaiervormige steel. 11 cm. ca 108,6 gram. MT.: Onduidelijk. In goede staat

Antieke stereokijker + kaarten
Resultaat: 50 EUR

Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteunen
Resultaat: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.

6 Zilveren munten NL
Startprijs 50 EUR

Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.

C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens
Resultaat: 200 EUR

Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startprijs 300 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Atleet
Resultaat: 75 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Merida, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke houten wanddiorama, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.