Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen beelden 5050
2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3571
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3-Delig albast klokkenstel 3564
3-Delig albast klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Electrische Ato Paris wandklok 3557
Electrische Ato Paris wandklok

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Satsuma lamp 7464
Satsuma lamp

Resultaat:

170 EUR

L. Spilliaert, Buste 5007
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Perzische loper, 77 x 410 cm. 4529
Perzische loper, 77 x 410 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Imari vazen 7457
2x Imari vazen

Resultaat:

70 EUR

Armband met granaat en parel 458
Armband met granaat en parel
Startprijs 150 EUR
2x Chinese vazen 7450
2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR
Franse tafelklok 3521
Franse tafelklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Witgouden ring met diamant 451
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, Paard 444
Zilveren miniatuur, Paard

Resultaat:

110 EUR

Franse tafelklok 3514
Franse tafelklok
Startprijs 700 EUR
Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820 3507
Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820
Startprijs 1.000 EUR
22x 1 Cent 1877 t/m 1907 2909
22x 1 Cent 1877 t/m 1907
Startprijs 70 EUR
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863 etc... 2902
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863 etc...
Startprijs 90 EUR
2x Cloisonne vazen 7414
2x Cloisonne vazen
Startprijs 325 EUR
4x Imari (divers) 7407
4x Imari (divers)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schaakspel Cats & Dogs 2382
Schaakspel Cats & Dogs

Resultaat:

80 EUR

2x China, 20e eeuw 7400
2x China, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR