Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Albast plaquette in lijst 6043
Albast plaquette in lijst
Startprijs 150 EUR
22x 1 Cent 1877 t/m 1907 2909
22x 1 Cent 1877 t/m 1907
Startprijs 70 EUR
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863 etc... 2902
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863 etc...
Startprijs 90 EUR
5-Delig Makkumer kaststel 6007
5-Delig Makkumer kaststel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schaakspel Cats & Dogs 2382
Schaakspel Cats & Dogs

Resultaat:

80 EUR

Grote Fürstenberg pronkvaas 6000
Grote Fürstenberg pronkvaas
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Keramieken kerst schaakset 2375
Keramieken kerst schaakset

Resultaat:

100 EUR

4 Delen antiek glas, divers 5572
4 Delen antiek glas, divers
Startprijs 70 EUR
Armband met granaat en parel 458
Armband met granaat en parel
Startprijs 150 EUR
3x Antieke theeblikken 2368
3x Antieke theeblikken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Witgouden ring met diamant 451
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, Paard 444
Zilveren miniatuur, Paard

Resultaat:

110 EUR

3x Kristalglas 5536
3x Kristalglas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Murano-stijl glazen vis 5529
Grote Murano-stijl glazen vis

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Toneelkijker/gedenkboek 2332
Toneelkijker/gedenkboek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Glazen stier 5522
Glazen stier

Resultaat:

40 EUR

Inktstel met zilver 415
Inktstel met zilver
Startprijs 110 EUR
Gouden ring met diamant 408
Gouden ring met diamant
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Doos diverse Hummel artikelen 2325
Doos diverse Hummel artikelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke marmeren dames buste 5107
Antieke marmeren dames buste

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Witgouden collier en hanger diamant 401
Witgouden collier en hanger diamant

Resultaat:

400 EUR

Zilveren schaar met ketting 394
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 150 EUR