Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

D. Wiggers, Hollands landschap 1099
D. Wiggers, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR
L. Spilliaert, Buste 5007
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Inktstel met zilver 415
Inktstel met zilver
Startprijs 110 EUR
Verkocht
J. Lawrence, Schotse man met kilt 1070
J. Lawrence, Schotse man met kilt

Resultaat:

2.500 EUR

Gouden ring met diamant 408
Gouden ring met diamant
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Witgouden collier en hanger diamant 401
Witgouden collier en hanger diamant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Perzische loper, 77 x 410 cm. 4529
Perzische loper, 77 x 410 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

2x Religieus/devotie 2282
2x Religieus/devotie
Startprijs 60 EUR
Zilveren schaar met ketting 394
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot religieus 2275
Lot religieus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
11 Zilveren likeurglaasjes 365
11 Zilveren likeurglaasjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 7514
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oosters handwerkstuk met gouddraad 7507
Oosters handwerkstuk met gouddraad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese/Japanse? borden 7500
6x Antieke Chinese/Japanse? borden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamant 358
Gouden broche met diamant

Resultaat:

140 EUR

Goouden broche/hanger met camee 351
Goouden broche/hanger met camee
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR