Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x 19e Eeuwse Franse kandelaren 6161
2x 19e Eeuwse Franse kandelaren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule 3678
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3 Zilveren sieraden met granaat 558
3 Zilveren sieraden met granaat

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schwarwalder klok 3663
Schwarwalder klok

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven 1367
Onduid.gesign., Stilleven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Japans serviesgoed 7222
Antiek Japans serviesgoed

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oud jacht + knipmes + drinkbeker van hoorn 2713
Oud jacht + knipmes + drinkbeker van hoorn

Resultaat:

60 EUR

Antiek Indonesisch kapmes, 1930 2711
Antiek Indonesisch kapmes, 1930
Startprijs 80 EUR
Penvuur revolver 2701
Penvuur revolver
Startprijs 250 EUR
3x Imari porselein 7218
3x Imari porselein
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm. 7215
Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm.

Resultaat:

500 EUR

Lot Engels keramiek (8x) 6135
Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Antiquarische oorkondes 1355
3x Antiquarische oorkondes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse wandklok, 1910 3658
Antieke Amerikaanse wandklok, 1910

Resultaat:

80 EUR

Witgouden ring met diamant 533
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Franse wandklok 3637
Franse wandklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuws 6-pas tegeltableau 6116
18e Eeuws 6-pas tegeltableau

Resultaat:

80 EUR

Gouden rijring met smaragd en diamant 32
Gouden rijring met smaragd en diamant
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Gouden armband met smaragd en zirconia 31
Gouden armband met smaragd en zirconia

Resultaat:

800 EUR

Geelgouden oorstekers met diamant 27
Geelgouden oorstekers met diamant
Startprijs 300 EUR
Lot keramiek koningshuis (5x) 6093
Lot keramiek koningshuis (5x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4x Japanse porseleinen schotels 6089
4x Japanse porseleinen schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Majolica bloempot 6088
Majolica bloempot

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling 1324
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling

Resultaat:

100 EUR