Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Engelse bisquit figuren
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse bisquit porseleinen figuren. Eén hand mist. Pootje hertje mist. Afmeting: 27 - 28 cm. In redelijke staat.

2x Oude pubklok
Startprijs 50 EUR

Twee oude houten pubklokken. Eén maal maandloper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 60 cm. Eén maal noten pubklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 51 cm. Beid...

Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 50 EUR

Antieke Franse marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 33 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Chinees Mahjong spel
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees Mahjong spel van bamboe en been. In originele houten kist. Circa 1930. Afmeting: 8 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed etc.
Startprijs 50 EUR

Zeer groot lot speelgoed. Onder andere actie figuren, accessoires, divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Startprijs 50 EUR

Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

2,5 Gulden 1938, grof Haar
Startprijs 50 EUR

Munt van 2,5 Gulden 1938, grof haar.

15 Diverse penningen/hangers
Startprijs 50 EUR

Kavel met 15 diverse penningen en hangers, voornamelijk Argentinië, ca. ø25-35mm.

Bronzen penning: Panama-Pacific International Exposition San Francisco
Startprijs 50 EUR

Bronzen penning met op voorzijde afbeelding van naakte man en vrouw en op achterzijde een afbeelding van Palace of Fine Arts en tekst "Panama-Pacific International Exposition San Francisco MCMXV (1915...

2 Bronzen penningen: Jean Gutenberg + Bahia Blanca
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door J. Gottuzzo met op voorzijde: "UERTO MILITAR - BAHIA BLANCA / 2 ENERO = 8 MARZO 1902", achterzijde: "EPÚBLICA ARGENTINA / MINISTERIO / DE / OBRAS PÚBLIC...

Bronzen penning: XXV Aniversario del Banco Popular Argentino
Startprijs 50 EUR

Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.

Antieke microscoop, 1900
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

3x Messing lampen
Startprijs 50 EUR

Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

2x Antieke spaarpotten, 1930
Startprijs 50 EUR

Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Lot maritieme voorwerpen
Startprijs 50 EUR

Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

3x Antiek, Emmer, stoof en tabakspot
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

60-er Jaren staande lamp
Startprijs 50 EUR

60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.

2x Antieke Oranje koningshuis prenten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Antiek reclamebord Arwa
Startprijs 50 EUR

Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 50 EUR

Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot en reclame objecten.
Startprijs 50 EUR

Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...

Tic Tac reclame display
Startprijs 50 EUR

Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Emaille asbakken
Startprijs 50 EUR

Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.

2x Antieke blikken schotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

3x Oude lijsten
Startprijs 50 EUR

Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.

4x Antieke vazen
Startprijs 50 EUR

Vier antieke vazen. Bestaande uit: Twee koperbeslagen vazen met zinken binnen-vazen, Jugendstil. Circa 1915. Eén terracotta vaas met figuren. Eén pelgrimsfles, kalebas met leder bekleed. Gesigneerd M....

2x Aziatische tafelbellen
Startprijs 50 EUR

Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke blauwe Majolica petroleumlamp met opgewerkte bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.

4x Antiek messing
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee ketels, kraantjeskan, trechter met wijwaterhouder. Afmeting: 18 - 40 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 50 EUR

Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.

7x Kandelaren
Startprijs 50 EUR

Zeven diverse oude en antieke kaarskandelaren. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: notenhout, brons, metaal, plated. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

2x Antieke cloisonne vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 50 EUR

Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.

Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR

J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ria Exel, Wachten op Godot
Startprijs 50 EUR

Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 50 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.

3x Japanse werken, Landschappen met vogels
Startprijs 50 EUR

Drie oude Japanse aquarellen. Gesigneerd. Landschappen met vogels. Op papier en zijde. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 50 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

A.S.G.Steinhage, Clowns
Startprijs 50 EUR

A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.

Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje
Startprijs 50 EUR

Monogram N.H. Fecit. 1873. Man met hond en aapje in landschap. Sepia op papier. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.

J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Startprijs 50 EUR

J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 50 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. 1983 Mirage editions Santa Monica. Lithografie op papier. Afmeting: H 58,5 x B 85 cm. In redelijke staat.

A. Sokolov, Blokhut met paardenkar
Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. Circa 1980. Russische School. Blokhut met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Naakte man met zeemeerminnen. Aquatint op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

G. Braque, Profil a la palette
Startprijs 50 EUR

George Braque. Profil a la palette. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In goede staat.

Angelika, Figuren compositie
Startprijs 50 EUR

Angelika. 1997. Nr. 87/300. El Nahual. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

J. van Calker, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR

J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 50 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR

Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

2 Gouden hangers zirconia's
Startprijs 50 EUR

Twee gouden hangers, 585/000, met zirconia, een rond geslepen in een zeshoekige kast en een hartvormige. 12 mm. totaal ca 1,5 gram. In goede staat

Armband van bloedkoraal met gouden slot
Startprijs 50 EUR

Armband van bloedkoralen, tonvormig ø 3mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok met oog, 585/000. 22cm. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een kleine kinderstoel, 1x1x2,5cm en een miniatuur ooievaar met baby in de luier, bevestigd op een vierkant stenen basement. 6x6x8cm. In goede staat

Zilver verguld collier
Startprijs 50 EUR

Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel, in het midden versierd met bewerkte staven in een aculade vorm, verlopend in breedte, wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslo...

Zilveren broche
Startprijs 50 EUR

Zilveren medaille met Elizabeth II Dei Gratia Regina F.D. Malaya. Voor 21071046 PTE.C.Barker A.C.C. ø 36 mm. lengte 6 cm. ca 42 gram. In goede staat

Gouden ring met blauwe steen
Startprijs 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauwe steen. Ring met een ovale zetkast met 8 poten bezet met een ovaal cabouchon geslepen steen met blauwe waas. 7,5x6mm. ca 3,1 gram. In goede staat

10 Zilveren dasspelden
Startprijs 50 EUR

Tien zilveren spelden: 7 dasschuiven o.a. Mont Blanc en Quinn en 3 spelden met kegel en bloem. Diverse gehaltes. Totaal ca 50 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een gevlochten palmierschakel, ø 4 mm. Daaroverheen zitten bewerkte buisvormige elementen. Dikte 8,5mm, voorzien van een haaksluiting. 19 cm. ca 27,3 gram. In goede staa...

Tasje met rozen, zilver
Startprijs 50 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat

4 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Lot met vier zilveren armbanden, 925/000, met diverse schakels. breedte 5-7mm. lengte 18-21 cm. Totaal ca 40,8 gram. In goede staat

Zilveren vleesvork & olijfvorkjes
Startprijs 50 EUR

Zilveren vleesvork en 5 olijfvorkjes, 835/000, vleesvork met een deels getorste steel met parelrand, MT.:Wed. J.F. van den Broek, Amsterdam, jl.: L1895, en 5 olijfvorkjes met een deels getorste steel ...

Fantasiering
Startprijs 50 EUR

Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat

Zilveren kinderbeker
Startprijs 50 EUR

Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.

2 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, 925/000, een rond doosje, versierd met filigrain en een rode steen, ø2,5x2,5cm en een driehoekig gevormd doosje met scharnierend deksel versierd met markesiet. 3,5x3,5x3,5...

4 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 zilveren ringen met parels, tijgeroog, amethist en zirconia's. Diverse gehaltes. totaal ca 35 gram. In goede staat

Lot divers zilver
Startprijs 50 EUR

Lt divers zilver met o.a. een nagelpolijstborstel, 925/000, met filetranden, een theeschepje, 6 borrellepeltjes, een theelepel en een zuurvorkje, 835/000, en een lepeltje en een klontjestang, 800/000....

4 Colliers met edelstenen
Startprijs 50 EUR

Vier colliers met edelstenen, met o.a. agaat, goudsteen en parelmoer. 42-50cm.

Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Porseleinen imari schaal met geschulpte rand met schildering voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. MT.: H.Höhle & J.J.Bolhuis, Amsterdam. jl.:L:1921. 15x11x15cm. In goede staat

2 Zilveren armbanden met zircona
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000, met zirconia. Twee armbanden met stijf gevlochten banden versierd met elementen met zirconia's Eén gemerkt Roberto Bogetta. Breedte 6,5mm en 8,5mm. ca 21 gram. In goe...

4 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. In goede staat

Zilveren armband met hematiet
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.

Zilveren doosje Egypte
Startprijs 50 EUR

Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...

5 Armbanden met stenen
Startprijs 50 EUR

Vijf armbanden met zilver en edelstenen, o.a. lapis lazuli. 925/000. Verschillende lengtes. In goede staat

2 Zilveren colliers
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met makesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen beze...

2 Goud op zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Twee goud op zilveren ringen, 925/000, bezet met gekleurde zirconia's. Eén ring met een ovale kop bezet met donker roze zirconia's gezet in geoxideerde poten, 21x18mm, ø 54 en een ring met een ronde k...

2 Zakhorloges
Startprijs 50 EUR

Twee zakhorloges, witmetaal, één Eterna horloge met deksel, mist glas en een Moeris horloge antimagnetic. ø48-50mm.

2 Flacons met zilver
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen flacons met zilveren dop, Flacon uit Boheems glas met floraal decor voorzien van een zilveren dop en kraag, 835/000, scharnier kapot, 12x5cm. en een ovaal kristallen bakje met een zil...

3 Colliers met edelstenen met parel
Startprijs 50 EUR

Drie collier met edelstenen, o.a. parels, kwarts en been. Voorzien van metalen magneetslot. 48-55 cm.

Jugendstil plaquette met zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren plaquette met Jugendstil voorstelling, 925/000, van een dame verfraaid met gekleurde accenten. Bevestigd op een spiegel. 10,5x13,5cm. Italie.

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 45 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Startprijs 45 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

Antieke Chinese schaal, 1900
Startprijs 45 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.

2x Antiek kristal
Startprijs 45 EUR

Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Lot zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Lot met 8 zilveren ringen, 835/000, met hamerslag. breedte 10 mm, ca ø53/54. ca 21,7 gram. Nieuw

Antieke zilveren naaipriem+houder, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.

Zilveren thee-en suikerschep, 1865
Startprijs 45 EUR

Antieke Biedermeier 835/000 zilveren thee- en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. Mr. Wed. H. v.d. Ree-Schoonhoven. Anno 1865. Afmeting: respectievelijk 10...

Antieke zilveren naaldenkoker, 1850
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde naaldenkoker voorzien van schroefdop met omwikkelde slang en hartvormig wapenschild. Mr. C. van Gelderen & Zn.-Schoonhoven. Circa 1850. Afmeting: 12 cm. Gewicht: ci...

Zilveren armband en hanger met turkoois
Startprijs 45 EUR

Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...

Bonbonschotel met zilver
Startprijs 45 EUR

Geslepen antieke geschulpte kristallen bonbonschotel met 835/000 zilveren hengsel welke voorzien is van fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum-Zaandam/Amsterdam. JL. a= Anno 1860. Afmeting: 17 cm....