Zilveren petitfourschep en compotelepel, 833/000, gecontourneerde petitfourschep versierd met graveerwerk, MT.: Fa Manikus Verhoef, Arnhem, jl.:w:1881 en een compotelepel met een peervormige bak met g...
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren poederdozen, 835/000, een rond model met spiraalvormige lijnenbewerking en een ovaal model met een rand met floraaldecor. ø 7,5cm en 7,5x6cm. totaal ca 127 gram. In goede staat
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
Duitse E.N.S. porseleinen teckel, nr. 187. Ernst Planck. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een oranje kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gevormd met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.
Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant en robijn. Rijring met strakke band bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,16ct, en 3 rond gefacetteerde robijnen, allen geplaatst in een witgoud...
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 800/000, vierkant model, met wijze heren. 4,5x4,5cm. ca 46 gram. In goede staat