Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuwse Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

2-Delige odeurflacon
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Groot marmeren tableau
Resultaat: 200 EUR

Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.

Groot marmeren tableau
Resultaat: 200 EUR

Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.

6x Oude wekkers
Startprijs 30 EUR

Zes oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

9x Oude wekkers
Resultaat: 30 EUR

Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met rookkwarts
Startprijs 170 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met rookkwarts en zirconia's. Hanger met een ovaal geslepen rookkwarts, 30x20mm, gezet in een 6 poot chaton met een hangeroog met zirconia's. Lengte 40mm. ca 15,5 gra...

Gouden oorknoppen met bloedkoraal, roos
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoralen roosjes, voorzien van bewerkte gouden rand. ø 15 mm. ca 4,00 gram. In goede staat

Gouden armband met diamant en saffier
Startprijs 650 EUR

Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...

Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.450 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...

Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.

Diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Diverse sieraden waaronder: Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte ...

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!

Mahonie bimbam regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.

Zilveren beeldje pauw
Startprijs 175 EUR

Zilveren beeldje pauw, BWG, op een stok bevestigd op een houten basement Grootte 23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.

Vuurvergulde officiersklok
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Vergulde lyra pendule
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse lijsten
Resultaat: 250 EUR

Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek
Resultaat: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard
Resultaat: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Twee torso's
Startprijs 500 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren opdienschaal met open bovenrand
Startprijs 375 EUR

Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.

Groot lot chocolade vormen
Resultaat: 650 EUR

Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Antieke tazza met marmer
Resultaat: 50 EUR

Antieke koper vergulde tazza op marmeren voet met bronzen plaquette Gloria Patria. Door D' alonzo 1910 - 1930. Afmeting: 13,5 x ø 21 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.

G. Corneille, Printemps Tropical
Resultaat: 450 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Epreuve d' artiste 1966. Printemps Tropical. Afmeting: H 70 x B 42 cm. In goede staat.

2-Deurs vitrine
Startprijs 350 EUR

Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Resultaat: 600 EUR

Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.

Antiek Wachters Bach visservies
Resultaat: 125 EUR

Antiek keramieken Wachters Bach visservies. Circa 1900. Genummerd en gemerkt met honingkorf. Bestaande uit: 6x visborden, 6x oesterborden, 6x graat-schaaltjes en één sauskom. Afmeting: 21 - 26 cm. In ...

Antieke Wallendorf dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen Wallendorf handbeschilderde dekseldoos met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 12 x 11 cm. In goede staat.

Gouden veerbroche
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van twee veren. 47x11mm, ca 2,4 gram. In goede staat

Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Bijbel met gouden slot
Resultaat: 50 EUR

Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat

Zilveren opdienlepel, 1838
Resultaat: 110 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: A. Hessels Breda, jl.:D:1838. 28 cm. ca 160 gram. In goede staat

19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai met vlieg
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 250 EUR

Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Antieke Chinese stempel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese marmeren gesneden stempel. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.

2x Antieke cloisonne vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Japanse Meiji cloisonne vazen met draken decor. Circa 1870. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

E. Koning, Boerderij aan de waterkant
Startprijs 300 EUR

Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Set gouden sieraden met diamant, Perrier
Startprijs 400 EUR

Set gouden sieraden, 585/000, handgemaakt met diamant. Ring, oorstekers en een hanger met witgouden element in een L vorm met geelgouden balkjes en een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen di...

Mahonie tafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Oudere restauraties. Afmeting: 72 x 115 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten schrijfsecretaire met mooie patina en origineel bronzen beslag. Afmeting: 104 x 92 x 45 cm. In goede staat.

2x Antieke hoge Imari (wijn)cups
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke hoge Imari (wijn)cups op hoge voet. Floraal decor. Beide chip. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Queng Lung schenkan
Resultaat: 220 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.

2 Tasjes met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...

Lot zilveren bestekdelen
Startprijs 80 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

Art Deco hanglamp, 1930
Resultaat: 120 EUR

Art Deco twee-lichts koperen hanglamp met vrouwenkoppen en glazen kappen. Circa 1930. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 50 EUR

Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1900
Resultaat: 125 EUR

Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.

3x Antiek, divers
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: mahoniehouten theestoof, doofpot + porselein, theekan + porselein. Afmeting: 21 - 51 cm. In goede staat.

Engelse armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Stadsplattegronden
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden jasseroncollier
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 225 EUR

Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.

19e Eeuwse spiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.

Oude Chinese offer deksel tempelschaal
Resultaat: 65 EUR

Grote oude Chinese tijgeroog natuurstenen offer deksel tempelschaal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 64 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese blauw/witte kom
Resultaat: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.

Loderein fles met gouden dop
Resultaat: 100 EUR

Lodereinflesje met goud, 585/000. Kristallen flesje met slijpselwerk op ronde voet met geelgouden kraag en dop, versierd met graveerwerk in meandervorm. De dop is voorzien van een geruit decor. 10 cm....

Antieke tabakspot, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke terracotta tabakspot. Dikke man met kruiwagen. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 23 x 19 x 13 cm. In redelijke staat.

Lot oud koper/metaal
Resultaat: 90 EUR

Lot oud koper/metaal. Onder andere: 10x leeuwenkoppen deurkloppers. 2x Grote messing plaquettes muziek. 1x ijzeren sierstuk. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.

G. Krol, Gezicht op Aamsveen
Resultaat: 170 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Aamsveen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 200 EUR

Zilveren strooier, 925/000, geplaatst op een ronde voet met 2 zilveren gekrulde grepen en een gezaagde strooidop met o.a. gegraveerd rasterpatroon. MT.: William Hutton London, jl.:l:1906. 12x8x24cm. c...

Antieke spiegel, 1820
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 100 EUR

2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Resultaat: 110 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.

2x Oosterse bijzettafels
Resultaat: 150 EUR

Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Oosterse salontafel
Resultaat: 105 EUR

Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Majolica vaas, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.

Collier van bloedkoralen met gouden slot
Startprijs 250 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen rond geslepen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd aan een rond slot met bloedkoraal, ø 13 mm. 40 cm. ca 39,5 gram. In zeer goe...

Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen
Resultaat: 135 EUR

Alb. B.J. Mulder. 1889 - 1972. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Haard koof met messing
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse gietijzeren haardkoof met messing. Louis Seize-stijl versieringen. Afmeting: 87 x 80 x 19 cm. In goede staat.

T. Anconé, Edelhert in bos
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Antieke rooktafel, 1930
Resultaat: 90 EUR

Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl commode, 1900
Resultaat: 50 EUR

Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.

Engelse stickbarometer
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kwik stickbarometer. Door Hortally. Afmeting: 98 cm. In zeer goede staat.

Oude Amerikaanse hydrometer
Startprijs 40 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Biedermeier commode, 1820
Resultaat: 500 EUR

Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Paardenhoofd
Resultaat: 60 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Paardenhoofd. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse dekenkist
Resultaat: 220 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.

Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x ø 25 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.

Helen Sieger, Twee schimmende figuren
Startprijs 150 EUR

Helen Sieger. 1911- 2010. Twee schimmende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 85 x B 55 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Duitse Radiostat
Resultaat: 30 EUR

Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

Granaat collier
Startprijs 150 EUR

Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...

Hollandse bonheur, 1860
Startprijs 400 EUR

Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.
Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.

Zilveren brillenkoker, 1869
Resultaat: 180 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model versierd met geraveerwerk met meander en gepointilleerd decor. MT.: Gerrit Greup, Schoonhoven, jl.: k:1869. 14,5x3x1,3cm. Voorzien van velouren bekled...