Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese kom
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.

19e Eeuws wandaltaar
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.

Ebel polshorloge
Resultaat: 550 EUR

Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...

3x 18e Eeuwse Delftse schotels
Resultaat: 550 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees vogelkooitje van bamboe
Startprijs 25 EUR

Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.

2 Zilveren theezeefjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren theezeefjes, één opengewerkt model met biedermeierdecor met putti, 835/000, en een theezeef, 800/000, met gezaagd rasterpatroon en versierd met putti en C-voluten. 13-13,5cm. totaal ca 1...

Chinees Familie Verte bord
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

Kristallen kroonluchter
Resultaat: 190 EUR

Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...

Zilveren collier met hanger, kruis
Resultaat: 55 EUR

Zilveren collier, 925/000, met kruis, 800/000. Lang figarocollier met daaraan een groot zilveren crucifix, 10x6cm. Lengte 65 cm. ca 54,2 gram. In goede staat

Glas op zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

8 Chinese snuffbottles
Resultaat: 260 EUR

Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Gouden streekhanger
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig met S-vormig applique, baardje ne hangeroog met knopje. 5x1,8cm. ca 2,5 gram. In goede staat

6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren gembercouvert
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig met een deels getorste steel en gegraveerd floraal decor. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.v:1905. lengte 16,5-17cm. totaal ca 60 gram. in zeer goede ...

2 Bronzen penningen: Johannes Locke + Pierre Gassendi
Resultaat: 50 EUR

Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...

Zilveren choker Taxo Mexico
Startprijs 75 EUR

Zilveren choker, 925/000, met wat gebogen platte schakels voorzien van niello inleg. MT.: Taxo Mexico. Voorzien van een haaksluiting. Breedte 9 mm. Lengte 40 cm. ca 47,8 gram. In goede staat

Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot
Startprijs 200 EUR

Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden gecontourneerde sluiting met bloedkoraal met gouden eindstukken. 19 cm. In goede staat

Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....

3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.