Elgin goldfilled zakhorloge, achthoekige met floraal bewerkte rand. De wijzerplaat is versierd met symbolen van de vrijmetselaars. 45x45mm. Uurwerk getekend: Elgin Natl Watches USA 23187269. In zeer g...
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse porseleinen figuren met restvergulding. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.