Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse grote Chinese Kang Xi porseleinen borden met voorwerpen en florale decors. Minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse porseleinen figuren met restvergulding. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.