Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.

Antieke bureauthermometer, 1900
Resultaat: 95 EUR

Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Collier van bloedkoraal met gouden slot
Startprijs 200 EUR

Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5mm, met een geelgouden sluiting, 585/000. Twee rijig collier bevestigd aan een geelgouden sluiting, rond model met geschulpte rand en bewerking, in het midden voorz...

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Startprijs 120 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

Zilveren collier met hanger, kruis
Resultaat: 55 EUR

Zilveren collier, 925/000, met kruis, 800/000. Lang figarocollier met daaraan een groot zilveren crucifix, 10x6cm. Lengte 65 cm. ca 54,2 gram. In goede staat

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Glas op zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

2x Antieke blikken schotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

3 Swarovski hangers en ring
Resultaat: 65 EUR

Drie hangers en een ring van Swarovski, ring met licht blauwe en paarse stenen, ø 59, en drie hangers double met stenen. In goede staat

Antieke Amerikaanse blikken globe
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.

Reclamebord van emaille
Startprijs 80 EUR

Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat

Antiek keukenrek
Resultaat: 50 EUR

Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.

Gouden zegelring
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met onyx. Massieve zegelring met een rechthoekige onyx met monogram; JAMB. Breedte ring 18 mm. ø67 ca 12,8 gram. In zeer goede staat

4x Oude/antieke passersets
Startprijs 80 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Gouden streekhanger
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig met S-vormig applique, baardje ne hangeroog met knopje. 5x1,8cm. ca 2,5 gram. In goede staat

Antiek serviesgoed, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.250 EUR

Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.

Zilveren gembercouvert
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig met een deels getorste steel en gegraveerd floraal decor. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.v:1905. lengte 16,5-17cm. totaal ca 60 gram. in zeer goede ...

Zilveren choker Taxo Mexico
Startprijs 75 EUR

Zilveren choker, 925/000, met wat gebogen platte schakels voorzien van niello inleg. MT.: Taxo Mexico. Voorzien van een haaksluiting. Breedte 9 mm. Lengte 40 cm. ca 47,8 gram. In goede staat

Antieke wandschotel, 1915
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.