Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.
Lot zilver met 6 lepels en 6 vorken, 925/000, model Hollands Glad, MT.: Onduidelijk, Utrecht jl.: t:1878. Eén vork is afwijkend MT.: G.H. Bouscholte, 's Gravenhage jl.:G:1816. 21,5 cm. ca 930 gram. In...
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.