Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pepermuntdoosje met inleg
Startprijs 40 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met vergulde binnenkant, ingelegd deksel met parelmoer vlinder. Afmeting: ø 6 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilver en kristal
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 833/000, met een kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, een klein kristallen schaaltje op 3 pootjes voorzien van zilveren rand, een theezeef met biedermeierbewerking,...

Zilveren botermes+vleesvork, 1946
Startprijs 40 EUR

Twee-delige 835/00 zilveren set bestaande uit botermes en vleesvork, beiden met een fraaie gemerkte twee-zijdig bewerkte narcis bloemsteel. Mr. A. Jansen-Utrecht, Circa 1946. Afmeting: 14 cm. Gewicht:...

Set zilveren gembervorken, 1870
Startprijs 40 EUR

Stel fraaie 835/000 zilveren gembervorken met snijtand, florale graveringen, getorste stelen met spatelheft. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Cirva 1870. Afmeting: 15 cm. Gewicht: circa 46 gram...

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat

Zilveren sieraden, 3x
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...

Zilveren armband met granaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 800/000, met granaat. Armband met 6 schakels in een bloemvorm bezet met granaat. breedte 11 mm, lengte 19 cm. ca 17,6 gram. In goede staat

Antieke zilveren breischede+speld
Startprijs 40 EUR

Antieke 835/000 zilveren breischede met speld, voorzien van diverse gravures, onder andere stippelgravure in ruitvorm. Circa 1870. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gram. In goede staat.

Zilveren choker en ring met agaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker en ring, 925/000, met agaat. Choker en ring met slag met daartussen een ovale steen. ø 56. 45 cm. Totaal ca 15,3 gram. In goede staat.

Zilveren poederdoos, 1930
Startprijs 40 EUR

925/000 Zilveren poederdoos. Bovenkant met honingraatmotief, in fraaie florale rand, onderkant streep-motief gemerkt. Fa. H.C.W. Tulleners-Leeuwarden. Circa 1930. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Nathalie, breedte 13 mm. ø 52 ca 16,6 gram. In goede staat

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Chain Texture, breedte 8 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR

Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 40 EUR

Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Chess Move
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch, 1991. Chess Move. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

3x Berghold, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

6-Persoons visbestek in cassette
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bestekdoos met visbestek. Zespersoons. Met imitatie ivoren heften. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In goede staat.