Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse bordjes met tuin decor. Eén Quan Lung schaaltje, gecontourneerd. Eén capucijner schaaltje met zilveren montuur, chips. Afmeting: 11 -...
Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek steengoed. Geglazuurde potten met bruin glazuur en florale decor. Mogelijk China. Circa 1900. Afmeting: 14 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.
Acht-delig porseleinen Herend theeservies met ranken, goud en rozen decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Gerold Porzellan, meisje met eend. Eén maal Lladro, vrouw met meisje. Eén maal Rex Valencia, vrouw met schapen. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing met Chinese karakter tekens en bodemmerk. Eén maal Familie Rose, 18e eeuw, met Chinese optocht met figuren decor. Afmeting: ø 10,5 - ø 11,5 cm. In goed...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese zware schotel met krijgers en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 4,5 x 29,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Sauciere en schaal. Handbeschilderd met florale decor, vlinder en goud decor. Chips bodemrand sauciere. Afmeting: 25 - 32 cm. In red...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren decor + floraal. + bodemmerk. Afmeting: 20,3 cm ø. In goede staat.
Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli-stijl borden met florale decor en Swastika's. Twee borden minimale chip. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Musicerende jongen en meisje met schapen bij kruis, nr. 28. Afmeting: H 19,5 cm. Jongen als metselaar, nr. 305, afmeting: H 14 cm. Meisje met bloemen in...
Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met stok, eerste uitgave 1-7-1995 Miltenberg. Jongen met speelgoedpaard, nr. 239c. Meisje met strik, 'a sweet offering', nr. 549. Jongen met lede...
Zes Hummel beeldjes van Goebel. Allemaal engeltjes voorstellend, waarvan er één meisje, rood met saxofoon een belletje is. Afmeting: circa 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Zeven Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met kiespijn, nr. 533. Meisje met vlecht, nr. 489. Meisje met bloem, nr. 793. Meisje met stok, nr. 768. Meisje met pop, nr. 239. Meisje ...
Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Jongen met fruit in zijn hoed, nr. 435. Jongen met lam, nr. 68, voetje gelijmd. Jongen met accordeon, nr. 185. Vroeg beeldje, nr. 240/12 1955. Man met j...
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met bloem 'Make a wish', nr. 475. Jongen en meisje leren alfabet, nr. 346. Jongen met sneeuwschuiver, nr. 2036. Jongen op slee met kerstb...
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen bloemenkorf met opgewerkte bloemen. Circa 1960. Handvat gelijmd. Afmeting: 27 x 16 x 23 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Thüringen porseleinen heilige Petrus. Circa 1800. Handbeschilderd. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen. Bassano. Circa 1960. Bloem beschadigd. Afmeting: 20 x ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel met bodemmerk. Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.