Oude Engelse Sheffield plated tafelschaal met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 26 cm ø. Voorzien van gravure. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 4 ronde lapis lazuli stenen, ø 11mm. Lengte 18 cm. totaal ca 31,4 gram. In goede staat
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat
Zilveren bewerkte armband, 830/000, met 4 ovaal bewerkte zetkasten bezet met licht blauwe stenen. Breedte 14 mm. Lengte 19 cm. Totaal ca 13,9 gram. In goede staat
Collier van cultive parels, ø 5mm, met zilveren sluiting, 925/000, in de vorm van een strik met steentjes. 70 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met o.a. munten. 2 Broches met bloemen en Rembrandt, een speldje van ons dorp, 2 kettingen met munthangers, een armband en manchetknopen uit dubbeltjes en kwartjes en een collier...
Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.