Stel gehamerde 830/000 zilveren amandelbakjes met fijne parelrand. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: ø 8 cm. Gewicht circa 48 gram. In goede staat.
Dameshorloge, double, met deels stijve band bezet met veel stenen. Oasis. Quarts.
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Een 835/000 zilveren (ZII) aardbeilepel met tweezijdige floraal bewerkte steel, gedreven bak en vergulde binnenkant. Breukje in aanzetting. Afmeting: circa 22,5 cm. Gewicht: circa 55 cm. Verder in goe...
Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Venetiaans collier met een rechthoekige hanger met 7 rijen bezet met citrien, amethist, granaat en peridot. 42 cm, 15x20mm. ca 7,2 gram. Nieuw
Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....
Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat
Zilveren set sieraden en een bicolour bulova horloge, 925/000. Collier en armband met rozetten met saffier en zirconia, collier met een parelhanger en een Bulova dameshorloge, quarts.
Zilveren ring, 925/000, met amethist en topaas. Ring met in het midden een markies geslepen blauw topaas, met in de rand eromheen aan weerskanten 4 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 16 mm, ø 56. ...
Lot zilveren sieraden met een rinkelband met inleg, manchetknopen, dasschuif en horlogeketting. Diverse gehaltes, Totaal ca 57 gram. In goede staat
Sieradendoos gevuld met een lot sieraden met o.a. edelstenen colliers, met agaat en goudsteen.
Zilveren 835/000 roomlepel met acht-kantige gegraveerde bak en gecontourneerde gegraveerde haaksteel met staande eiken. Mr. Chr. J. Brunings-Joure. Anno 1878. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.
Kristallen schaal met omgeslagen rand voorzien van een zilveren beugel met parelrand. MT.: F.A.Hoogendijk, Schoonhoven. 1925-1935. ø 16x14 cm. minimale chips. In goede staat.
Geslepen kristallen roomkan met diamant slijpsel op 835/000 zilveren voet van H 6,5 cm met parelrand. Afmeting: 10 x 15 cm. Kleine schade aan rand. In redelijk/goede staat.
Horloge Wave London, chronograaf, met zwarte wijzerplaat en draaibare lunette, stalen kast voorzien van een witte rubberen band. ø 48 mm, Nieuw in doos.
Lot met 2 witmetalen zakhorloges, een Lanco ø 53 mm en een russisch horloge met ketting. ø 50mm. In goede staat
Lange zilveren armband, 925/000 met zirconia's. Bewerkte armband met schakels in 2 rijen om en om bezet met een zirconia. Breedte 6,5 mm. Voorzien van een bakslot met veiligheid. 21,5 cm. ca 19,2 gram...
Vijf zilveren ringen, 925/000, met zirconia's, o.a. zinzi. ca 43,6 gram. In goede staat
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...
Zilveren 835/000 miniatuur pannenkoekmes. Initialen A.H.v.E. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met wit opaal. Armband met in het midden 3 peervormige rozetten met peervormig geslepen witte opalen en een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, lengte 17-20cm. ca 5,9 gram. G...
Goud op zilveren choker, 925/000, met een gourmetcollier in het midden een ruitvormige hanger bezet met zirconia's en bovenaan de hanger een ovale cabouchon barnsteen. Grootte hanger 23x30mm, lengte 4...
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...
Lot met drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met wit parelmoer, breedte 5 mm, een gerhodineerde schakelband met vierkant geslepen zirconia's geplaatst in een vierkante s...
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Goud op zilveren choker met granaat en een zilveren ring met granaat. totaal ca 7,2 gram. 45 cm en ø54 In goede staat.
A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Vergulde en plated ikoon. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.
Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.
E. Witkamp/Ernst Sigmund. 1871. 1854 - 1897. Koning met zijn gevolg. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x 9 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd verso J.G. Siemer. Havengezicht Monnickendam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 18 cm. In goede staat.
A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.