Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse Serpekin regulateur
Resultaat: 80 EUR

Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Startprijs 80 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, Mexicaans, rond model met een gezaagde rand met floraal decor. ø19x1,5cm. ca 95 gram. Rand iets uit model, verder in goede staat

Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, 1890
Resultaat: 110 EUR

Ovaal geribbeld 835/000 zilveren pepermuntdoosje. Mr. H. Hartman-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 5 x 4 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

Eiken regulateur
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Gouden ring met blauw spinel
Startprijs 200 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met een bloemvormige zetkast bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel, ø 18 mm. ø 55. ca 10,1 gram. In goede staat

Tasje met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat

Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Gitten collier met zilveren slot
Resultaat: 220 EUR

Collier van 4 rijen gefacettteerde gitkralen, ø10 mm, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met git en filigrain versiering. 833/000. lengte 39 cm. Enkele verschillende kralen.

Zilver verguld collier
Startprijs 60 EUR

Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel, in het midden versierd met bewerkte staven in een aculade vorm, verlopend in breedte, wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslo...

Franse Brevete bureauklok
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Gouden ring agaat
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat

2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes
Startprijs 160 EUR

Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...

Lang verlopend collier cultive parels
Resultaat: 40 EUR

Lang verlopend collier van mooie cultive parels, ø 3-8mm, bevestigd aan een gouden sluiting met sluiting. lengte 98 cm. In goede staat

Collier van cultiveparels.
Resultaat: 20 EUR

Collier van cultive parels, verlopend in breedte 3-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met steentjes. 47 cm.

Zilveren lepels en prikkers
Startprijs 40 EUR

Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten. Slagring met 2 markiesgeslepen diamanten en 10 baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct, VVSI/TW. Diamonde 61043. ø 60. ca 2,85 gram. In goede staa...

Marius Bauer, Portret Mata Hari
Resultaat: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant, bicolour
Startprijs 225 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...

C. Raaphorst, Poezen
Startprijs 1.650 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren lepel & potjes in houder
Startprijs 20 EUR

Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...

L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren
Startprijs 500 EUR

Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren armband met schilden
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat

Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

4x Antiquarische boeken met illustraties Willy Sluiter
Resultaat: 50 EUR

Vier antiquarische Hollandse boeken met illustraties Willy Sluiter en Piet v.d. Hem + originele schets Willy Sluiter uit 1934. Boek 1: Twee zwervers door de grote wereld. Boek 2: Benito de jonge zwerv...

6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 250 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Startprijs 200 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 250 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.

J. Damstra, Eenden familie aan waterkant
Resultaat: 200 EUR

J. Damstra. 20e Eeuw. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam
Startprijs 300 EUR

H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollandse ijspret
Resultaat: 85 EUR

H. Balman. 20e Eeuw. Hollandse ijspret in de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

W. van Norden, Landschap met figuren op zandpad
Startprijs 150 EUR

Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

R. Withaar, Drentse boerderij
Resultaat: 80 EUR

Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden ring met citrien, Art Deco
Startprijs 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...

L. Goffin, Schapen bij knotwilgen
Startprijs 150 EUR

L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.

E. Walter, Duingezicht
Resultaat: 80 EUR

E. Walter. Tweede helft 20e eeuw. Duingezicht met figuren en boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Krol, Twentse boerderij
Resultaat: 125 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

G. Corneille, Duif met compositie muzikant
Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

F. Subat?, Kleurrijk landschap
Startprijs 70 EUR

F.Subat? '54. Kleurrijk landschap met gebouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 72 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 300 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures, Amsterdam
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...

van Huffel, Boerderij met figuren
Resultaat: 50 EUR

van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Resultaat: 100 EUR

P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Resultaat: 225 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 90 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.