Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Lot met 5 zilveren lepels, 2 lepels, 833/000, met ovale bak en één voorzien van een steel met getorste bewerking, MT.:Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam, 16 cm, één met een dubbele getorste steel b...
Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat
H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, gouden koets met 6 paarden. 16 cm. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1998. ca 74 gram. In goede staat
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Set met zilveren ring, choker en oorknoppen, 925/000, met een overslag. ca 15,1 gram. In goede staat
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Grove ring versierd met 2 grote rozetten met witte en champagne kleurige zirconia's. 16x35mm. ø 55. Nieuw
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van montuur met 800/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.