Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
F.Subat? '54. Kleurrijk landschap met gebouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 72 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken lamp met Boeddhistische figuren op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 35 cm. In goede staat.
Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Groot oud Chinees kleed met florale decor. Afmeting: 240 x 350 cm. In goede staat.
Twee plaquettes. Eén maal antiek brons, Maria met kruis. Eén maal 925/000 zilveren plaquette, moeder met kind. Italië. 21e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Hollands antiek. Bestaande uit: Wijwaterbak, keramiek, geglazuurd, 1880, reparatie. Twee Zuiderzee figuren. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Mini schaakspel met benen schaakstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kammer & Reinhardt/Simon & Halbig pop. Nr. 126/6. Met gelede lichaam, mohair haar en slaapogen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62890, SNCB 6001 en 1x Diesellok 62835, WLB ER 20-008, beide in originele verpakking en in goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Groot drie-delig zwart marmeren Frans klokkenstel met messing. Louis Philippe. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 53 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Lot met 2 horloges, chronograaf Parnis, met rubberen band, Quarts en een stalen pontiac horloge mechanisch.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Kaasschaaf met 835/000 zilveren pistoolheft. Lengte circa 21,5 cm. Mr. Zilverfabriek-Voorschoten. Anno 1929. In goede staat.
Zilveren schaar en tamboereernaald, 835/000. Schaar met zilveren grepen en houder, versierd met graveerwerk, 12,5cm, samengesteld, en een tamboereernaald, achtkantig, rond versierd met graveerwerk en ...
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden hanger, 750/000 met 9 diamanten en parel. Een mooi grote zilvergrijze Zuidzee parel ø15/16 mm is bevestigd aan een witgouden hanger bestaande uit 2 vlinders met diamantjes, totaal...
Lederen sigarenetui met gouden sluiting en element, 585/000, beiden voorzien van graveerwerk. Mist kleien stukjes goud aan de randen. 15x8cm. In redelijk goede staat
Collier en armband van gitkralen, ø 7 mm, 3 rijen, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting. 45 cm en 20 cm. In redelijke goede staat.
Collier van carneoolkralen, gefacetteerd 8-16mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ø 15 mm, gefacetteerd met graveerwerk. lengte 45 cm. In goede staat
Zilveren lepeldoosje, 835/000, rechthoekig model op 4 klauwpootjes en voorzien van een deksel met gecontourneerde rand met graveerwerk en een greepje uit krullen. 13x8x5cm. Voorzien van rood velouren ...
Antieke zilveren keelknopen, opgebouwd uit filigrain met knopjes en ruitvormige plaatjes. De achterzijde is voorzien van een plaat. 18e eeuw, stempels onduidelijk. ø 25 mm. ca 9,7 gram. In goede staat...
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met parel. Fijn gourmetcollier met een hanger in de vorm van een bloem, ø 9 mm, voorzien van een cultive parel, ø 4 mm. lengte 42 cm. ca 3,4 gram. In goede staa...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat