Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Collier van 4 rijen gefacettteerde gitkralen, ø10 mm, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met git en filigrain versiering. 833/000. lengte 39 cm. Enkele verschillende kralen.
Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel, in het midden versierd met bewerkte staven in een aculade vorm, verlopend in breedte, wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslo...
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat
Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat