Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...