Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.
Hollandse antieke platelen schenkkan van De Distel (Amsterdam). Polychrome, Art Deco. Circa 1920. Schilder D.Z. Nr. 69/Leci. Haarlijnen in handvat. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Witgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kast, 11x11mm,in het midden bezet met een rond gefacetteerde robijn, ø4 mm, met daaromheen een ruitvormige rand 12 singecut geslepe...
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, 3 delig met koffiekan, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd model met gekrulde tuit en grepen. Geplaatst op 4 pootjes. 22x14x23cm, 14x9x10cm en 11x7x14cm. Totaal ca 10...
Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met zes tekens bodemmerk. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 21 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een bol van geperst wit opaal. ø 8,5 mm. In goede staat
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Vier zilveren doosjes, een rechthoekige doos met scharnierend deksel versierd met guilloche bewerking en een schild met bloemenrand, 8,5x4x2,5cm, voorzien van reparatie, een rechthoekig pillendoosje, ...
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.