40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw 4033
Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw

400 EUR

Zilveren horloge blauwe plaat 866
Zilveren horloge blauwe plaat

55 EUR

Antieke Japanse Satsuma Koro 6228
Antieke Japanse Satsuma Koro

150 EUR

C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht 1412
C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht

50 EUR

Zilveren ring, tijgeroog 883
Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR
Zilveren ring met diamant 900
Zilveren ring met diamant

50 EUR

7x Oude bllikken kinderspaarpotten 2721
7x Oude bllikken kinderspaarpotten

70 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc. 1429
Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc.
Startprijs 55 EUR
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw 4050
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

650 EUR

Oude Chinese kom 6245
Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Familie Rose bord, 18e eeuw 6262
Familie Rose bord, 18e eeuw

40 EUR

Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw 4067
Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw

140 EUR

5-Delig kaststel, 19e eeuw 6279
5-Delig kaststel, 19e eeuw

275 EUR

C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter 1029
C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter
Startprijs 350 EUR
Antieke penantkast, 1860 4084
Antieke penantkast, 1860

200 EUR

Art Deco theekastje, 1920 4101
Art Deco theekastje, 1920
Startprijs 80 EUR
C. Verschuur, Paardenstal 1046
C. Verschuur, Paardenstal
Startprijs 800 EUR
Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht 1446
Onduid. gesig., Oostenrijks berggezicht

125 EUR

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik 1059
G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 290 EUR
Keramieken figuur, 1950-1960 6296
Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR
Empire tafel, 1820 4118
Empire tafel, 1820

170 EUR

Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889 2755
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari vaas  , 19e eeuw 6309
Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
3x Oud/antiek Chinees 6313
3x Oud/antiek Chinees

325 EUR