Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Duitse Hummel plaquette
Resultaat: 60 EUR

Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1913
Resultaat: 500 EUR

Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookpot met craquele glazuur. Afmeting: 14 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Zilveren armband, carneool
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met schakels bezet met carneool. Voorzien van klipsluiting. Breedte 8 mm, 19 cm. ca 20,2 gram. In goede staat

Zilveren Franse kan
Resultaat: 170 EUR

Zilveren melkkan, 950/000 Frans, op ronde voet met getorste cannelures versierd met cartouchen en bladdecoraties. Rococo-stijl. 17x11x15cm. ca 303 gram. MT.: vermoedelijk Henri Soufflet, 1884-1910. I...

Jugendstil lampenkap, 1915
Resultaat: 75 EUR

Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.

Bijbel met zilver
Startprijs 150 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Het nieuwe testament met een zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren gecontourneerde sloten met graveerwerk. Amsterdam, jl.:O;1823. 18x11x6cm. In goede staat

Jaspis edelsteen op console
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees edelstenen jaspis aapje met kalebas en houten console. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 x 7 cm. In goede staat.

Fruitschaal op voet, 1915
Startprijs 100 EUR

Jugendstil messing vernikkelde fruitschaal met kristalglazen binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 cm ø. In goede staat.

Gouden broche met rozen
Startprijs 125 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met rosé gouden rozen. Teka. Grootte 4x2,1cm. ca 3,1 gram. In goede staat

Houten kerkkandelaar, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken kerkelijke Barok kaarskandelaar met originele polychromie. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Zilveren Deense Art Deco schep, 1916
Startprijs 50 EUR

Zilveren Deense Art Deco schep met versiering op de steel. Voorzien van gravure H. C.F. Heise. 1916. Gewicht: circa 93 gram. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

2x Glazen hanglampen
Resultaat: 50 EUR

Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel met gevlochten steel bekroond met ooievaar en bak met gedreven afbeelding musicerend gezelschap. Op achterkant bak staat tekst; 'Bevrijding 1945'. Gewicht: circa 68 gram. Af...

3x Antieke sloten
Startprijs 95 EUR

Drie antieke Duitse ijzeren sloten. Bestaande uit: Barok kastslot, 18e eeuw + Barok kistslot, 18e eeuw + deurslot, circa 1800. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Witgouden solitairring met diamant
Startprijs 70 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,01. Diamonde. ø 49, ca 1 gram. Nieuw

Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Zilveren inktstel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren inktstel, 833/000, met kristallen inktpot, dop ontbreekt, en zandstrooier met zilveren kraag en dop. met kandelaar met dover, geplaatst op een zilveren basement, rechthoekig gecontourneerd me...

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.