Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.
Zilveren kandelaar, 830/000, op een gecontourneerde rechthoekige voet met 2 licht gekrulde armen. 25x11x21 cm. MT.:Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame Mickey Mouse postkaarten. Beschreven + postzegels. 30-er Jaren. In goede staat.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Zilveren miniatuur stoelklok, 833/000, met gezaagde vazen. MT.: J.M. van Waveren, Haarlem. jl.:q:1976. 10x5cm. ca 51 gram. In goede staat
Meinert Volkers, atelier. 1927 - 2000. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Koeien bij hek. Olieverf op paneel (koper). Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Lot met zes zakhorloges, mechanisch, diverse modellen, waarvan één zilveren, met 2 kettingen. Eén horloge mist de wijzers en het glas. ø 38-48mm.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...
Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...