40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

7x Mickey Mouse kaarten 2800
7x Mickey Mouse kaarten
Startprijs 50 EUR
2x Pop 2793
2x Pop
Startprijs 135 EUR
Zilveren strooilepel 768
Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR
3x Poppen 2786
3x Poppen
Startprijs 250 EUR
Gouden ring met parel en rode steen 761
Gouden ring met parel en rode steen

80 EUR

Bloedkoralen ketting & goud 754
Bloedkoralen ketting & goud

160 EUR

Chinees bord 6164
Chinees bord

140 EUR

Phil May, Bob Marley 1356
Phil May, Bob Marley

60 EUR

Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw 1349
Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw 6157
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw 6150
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen 1342
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen

50 EUR

2x Houten speelgoed 2750
2x Houten speelgoed
Startprijs 70 EUR
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801 2743
Trix H0 22587 Ae 8/14 11801

75 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 2736
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Startprijs 200 EUR
Etui met 12 zilveren lepels 718
Etui met 12 zilveren lepels

180 EUR

Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen 1306
Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen

40 EUR

Dali figuur, Paard 1299
Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910 2700
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

360 EUR

2x Kandelaren, 1850 2551
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Lot diverse sieraden 711
Lot diverse sieraden

40 EUR

D. Ocker, Damesportret 1292
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw 6121
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw

60 EUR

Gouden ring met diamant en citrien 704
Gouden ring met diamant en citrien
Startprijs 350 EUR