Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote tafelklok , 1880 3686
Grote tafelklok , 1880
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x Antieke kruideniers display kastjes 3077
2x Antieke kruideniers display kastjes

Resultaat:

130 EUR

Oude Chinese vaas met draken 6045
Oude Chinese vaas met draken
Startprijs 1.000 EUR
Oude Japanse benen inro 2247
Oude Japanse benen inro
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
6x Reclame materiaal (divers) 3094
6x Reclame materiaal (divers)

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen K.P.M. rookset, 1930 6062
Porseleinen K.P.M. rookset, 1930
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Kienzle regulateur, 1915 3716
Antieke Kienzle regulateur, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse reiswekker, 19e eeuw 3720
Franse reiswekker, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot Wedgwood servies 6075
Groot Wedgwood servies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6079
Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
5x Apothekers reclame Sanatogen 3111
5x Apothekers reclame Sanatogen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3733
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR