Zes diverse Japanse lakwerk doosjes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Met 2 inktpotten. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) z...
Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.
Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.
Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren dienschaal, 934/000, rechthoekig gecontourneerd met brede gedreven rand voorzien van floraal patroon met C-voluten. Geplaatst op 4 gekrulde pootjes. 35x24x3cm. ca 805 gram. MT.: N.L...
Lange dames winter-bontjas. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Groningse antieke zilveren huwelijkslepel. Initialen op achterkant steel. Geprofileerde rattenstaart en accolade vormige steel. Citroen. Onbekende meester. Anno 1738-1739 N. Gewicht: circa 49 gram. Af...
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Jan Jans. 1893 - 1963. Karakteristieke Twentse boeren vrouw. Herkomst tentoonstelling + affiche. Galerie Needien. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...
Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.