Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren inktpot 265
Zilveren inktpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren inktpot in doos, Sheaffer 266
Zilveren inktpot in doos, Sheaffer

Resultaat:

50 EUR

Bestek, zilver en plated 267
Bestek, zilver en plated
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren lepeldoos met inhoud 268
Zilveren lepeldoos met inhoud

Resultaat:

275 EUR

Paar zilveren schoengespen 1857 269
Paar zilveren schoengespen 1857
Startprijs 220 EUR
Zilveren schaar, 18e eeuw , Groningen 270
Zilveren schaar, 18e eeuw , Groningen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke zilveren beugel, 1786 271
Antieke zilveren beugel, 1786

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren lakstempel & naaldenkoker 272
Zilveren lakstempel & naaldenkoker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren taartschep + cakevork, 1925 273
Zilveren taartschep + cakevork, 1925

Resultaat:

45 EUR

Antieke zilveren vork, 1880 274
Antieke zilveren vork, 1880
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2x Plated fazanten 275
2x Plated fazanten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden ring 276
Gouden ring

Resultaat:

50 EUR

Gouden broche met tsavoriet 277
Gouden broche met tsavoriet
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Gouden creolen 278
Gouden creolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden ring met carneool 279
Gouden ring met carneool

Resultaat:

70 EUR

Gouden  oorstekers diamant 280
Gouden oorstekers diamant
Startprijs 150 EUR
Gouden ring met diamant 281
Gouden ring met diamant
Startprijs 170 EUR
Gouden broche 282
Gouden broche
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden tientje 283
Gouden tientje

Resultaat:

220 EUR

Gouden collier met hanger met diamant 284
Gouden collier met hanger met diamant
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Gouden ring met diamant 285
Gouden ring met diamant

Resultaat:

325 EUR

Gouden ring zirconia 286
Gouden ring zirconia
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gele diamant 287
Gele diamant

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bruine diamant 288
Bruine diamant

Resultaat:

55 EUR