Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeldje, Dame 5045
Bronzen beeldje, Dame

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6360
2x Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose bloempot 6248
Oude Chinese Familie Rose bloempot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese schotel 6206
Zeldzame Chinese schotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6153
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose olielamp 6033
Chinese Familie Rose olielamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Empire armleunstoel, 1820 4106
Empire armleunstoel, 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1089
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig 1020
M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke bronzen buste, 1913 5022
Antieke bronzen buste, 1913

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Scharenstoelen, 19e eeuw 4028
2x Scharenstoelen, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen 1050
Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Religieus tegeltableau 1903 - 1942 6169
Religieus tegeltableau 1903 - 1942

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Emaille Persil reclamebord 3016
Emaille Persil reclamebord

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant. 835
Witgouden ring met saffier en diamant.

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Eiken broodspinde, 18e eeuw 4054
Eiken broodspinde, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant 1014
Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw 6182
6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Verte schaal 6256
Oude Chinese Familie Verte schaal

Resultaat:

465 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 18e eeuw 6159
Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld 5097
Antiek bronzen beeld

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote zilveren schaal 18
Grote zilveren schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese vazen 6239
2x Antieke Chinese vazen

Resultaat:

450 EUR