Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke zilveren borstel 520
Antieke zilveren borstel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren broches 532
2 Zilveren broches

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot lot schmuck 562
Groot lot schmuck

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Set zilver, breidop/armband/hanger 583
Set zilver, breidop/armband/hanger

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Opiumflacon 600
Opiumflacon

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren oorknoppen met saffieren 633
Zilveren oorknoppen met saffieren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Plated zuurstel 648
Plated zuurstel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Spang met edelstenen afganistan 656
Spang met edelstenen afganistan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren streekborche 678
Zilveren streekborche

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren hanger met poedel 786
Zilveren hanger met poedel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stel zilveren kaasduimen 841
Stel zilveren kaasduimen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren roomlepel 1914 869
Zilveren roomlepel 1914

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Kristallen schalen met zilver 873
2 Kristallen schalen met zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren gevlochten armband en collier 948
Zilveren gevlochten armband en collier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Rietsnijder 1169
Onduid. gesig., Rietsnijder

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
A.S. Fontein etc, 3x Miniatuur 1268
A.S. Fontein etc, 3x Miniatuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oud Japans sieradendoosje 2099
Oud Japans sieradendoosje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek tin 2146
2x Oud/antiek tin

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek beschilderd dienblad 2165
Antiek beschilderd dienblad

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke kristallen hallamp, 1920 2175
Antieke kristallen hallamp, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Delen aziatica 2178
5 Delen aziatica

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw 2277
Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Blauw porseleinen tafellamp 2292
Blauw porseleinen tafellamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Taartschaal op voet, 1920 2325
Taartschaal op voet, 1920

Resultaat:

30 EUR