39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

S. Altman, 17e Eeuwse taveerne 1113
S. Altman, 17e Eeuwse taveerne

45 EUR

Mahonie naaikist, 18e eeuw 2095
Mahonie naaikist, 18e eeuw

60 EUR

7x Fayence borden, 19e eeuw 6546
7x Fayence borden, 19e eeuw

25 EUR

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920 5003
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

1.800 EUR

Antiek vergulde Chinese boeddha 5010
Antiek vergulde Chinese boeddha

190 EUR

Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok 5017
Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok
Startprijs 2.500 EUR
Lot antiek Japans Imari porselein 6560
Lot antiek Japans Imari porselein

90 EUR

4x Chinese schotels, 18e eeuw 6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw

90 EUR

Bronzen triptychon ikoon, 19e eeuw 2102
Bronzen triptychon ikoon, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR
Antieke Renaissance wandschotel 2109
Antieke Renaissance wandschotel
Startprijs 60 EUR
P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot 1149
P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot

80 EUR

Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten 1156
Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten

150 EUR

Antieke bronzen buste, Dante 5053
Antieke bronzen buste, Dante
Startprijs 70 EUR
Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht 1163
Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR
Houtgestoken Indische olifant 5060
Houtgestoken Indische olifant

60 EUR

Bronzen kat (naar Botero) 5067
Bronzen kat (naar Botero)
Startprijs 80 EUR
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen 1199
Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR
Bethe Becker, Boerderij Hankate 1206
Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR
3x Tinnen kannen, 18e eeuw 2145
3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Groot lot oude waaiers 2152
Groot lot oude waaiers

25 EUR

J. Verbrugge, Stadspoort 1213
J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR
Trix H0 22736, Re 460 033-4 3122
Trix H0 22736, Re 460 033-4

50 EUR

Antieke Neo Gotische wandkandelaar 2159
Antieke Neo Gotische wandkandelaar

90 EUR

Religieus figuur, Heilige met adelaar 5103
Religieus figuur, Heilige met adelaar

450 EUR

Antiek Frans beeld, 1915 5110
Antiek Frans beeld, 1915
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse vergulde houten Madonna 5117
18e Eeuwse vergulde houten Madonna
Startprijs 200 EUR
2x Oude/antieke Chinese rollen 2188
2x Oude/antieke Chinese rollen
Startprijs 60 EUR
4x Antiquarische boeken 2195
4x Antiquarische boeken

110 EUR

W. v.d. Velde, Windmolen aan het water 1242
W. v.d. Velde, Windmolen aan het water

50 EUR

Antieke mandoline 2202
Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1249
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

275 EUR

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw 2209
2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Leerdam Copier vaas 1946 5500
Leerdam Copier vaas 1946

130 EUR

Lot oud Copier Leerdam glas (9x) 5507
Lot oud Copier Leerdam glas (9x)
Startprijs 80 EUR
Mongram H, Figuren op strand 1256
Mongram H, Figuren op strand

80 EUR

2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina 5514
2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina
Startprijs 50 EUR
Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand 1277
Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Startprijs 80 EUR
Ternie, Mediterraanse kust 1278
Ternie, Mediterraanse kust
Startprijs 100 EUR
2x Kristallen vazen, 19e eeuw 5528
2x Kristallen vazen, 19e eeuw

40 EUR

Jugendstil-stijl glazen vaas 5529
Jugendstil-stijl glazen vaas

170 EUR

3x Glazen Cameo vazen 5543
3x Glazen Cameo vazen

75 EUR

Metalen bureaulamp 60-er Jaren 2266
Metalen bureaulamp 60-er Jaren

40 EUR

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw 2267
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antiek voor-oorlogs inktstel, 1930 5578
Antiek voor-oorlogs inktstel, 1930
Startprijs 55 EUR
2 Dozen domino stenen 2280
2 Dozen domino stenen

35 EUR

Lot blakers 7x 2281
Lot blakers 7x
Startprijs 100 EUR
4x Karaffen, divers 5579
4x Karaffen, divers

50 EUR

2x 19e Eeuwse vazen 6003
2x 19e Eeuwse vazen
Startprijs 350 EUR
Zuid-Amerikaanse kinderdraagtas 2316
Zuid-Amerikaanse kinderdraagtas
Startprijs 50 EUR
Grote goudkleurige engel 2317
Grote goudkleurige engel

50 EUR

Oud spiegelglazen reclamebord 2331
Oud spiegelglazen reclamebord

40 EUR

7 Delen oude camera's, 20e eeuw 2366
7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi 2367
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR
Oude Japanse lakwerk plantenbak 2381
Oude Japanse lakwerk plantenbak

50 EUR

Oud/antiek Familie Rose bord 6038
Oud/antiek Familie Rose bord
Startprijs 500 EUR
Chinese lakwerk dekseldoos 6039
Chinese lakwerk dekseldoos

1.700 EUR

Antiek pijpenrek 2416
Antiek pijpenrek

90 EUR

Oud mini schaakspel 2417
Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR
Lot oud/antiek koperwerk 2431
Lot oud/antiek koperwerk

40 EUR

2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw 6088
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6089
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 400 EUR
5x Imari borden, 19e eeuw 6124
5x Imari borden, 19e eeuw

50 EUR

Porseleinen beeld, Man met tabakspijp 6138
Porseleinen beeld, Man met tabakspijp

40 EUR

Antiek Engels Copeland eetservies, 1900 6139
Antiek Engels Copeland eetservies, 1900

160 EUR

Zilveren mandje 193
Zilveren mandje

50 EUR

Stationscomtoise met wekker 3549
Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR
Zilveren armband met koningschakel 228
Zilveren armband met koningschakel

50 EUR

Zilveren ring met zwarte inleg 229
Zilveren ring met zwarte inleg

35 EUR

2x Antieke Jugendstil tegels 6174
2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje) 3563
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)

185 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule 3564
Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR
Antiek koffie-en theeservies, 1900 6188
Antiek koffie-en theeservies, 1900

240 EUR

2x Makkums plateel 6189
2x Makkums plateel
Startprijs 60 EUR
Grote gouden hanger met granaat 278
Grote gouden hanger met granaat
Startprijs 200 EUR
Gouden broche met granaat 279
Gouden broche met granaat
Startprijs 90 EUR
Oude messing nachtwakersklok 3599
Oude messing nachtwakersklok

135 EUR

Sallander klok 3613
Sallander klok
Startprijs 35 EUR
Staande (huwelijk) klok 3614
Staande (huwelijk) klok
Startprijs 200 EUR
Franse stationscomtoise, 19e eeuw 3649
Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR
5 Delen zilver 314
5 Delen zilver
Startprijs 80 EUR
3x Antieke Franse comtoises 3663
3x Antieke Franse comtoises

60 EUR

Duitse Junghans Ato klok 3664
Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 50 EUR
Gouden ring met zirconia 328
Gouden ring met zirconia

90 EUR

2 Gouden broches met diamant. 329
2 Gouden broches met diamant.

85 EUR

Zeldzame noten speeltafel, 1880 4009
Zeldzame noten speeltafel, 1880

500 EUR

2 Zilveren doosjes 364
2 Zilveren doosjes
Startprijs 150 EUR
Barok commode, 1780 4023
Barok commode, 1780
Startprijs 1.500 EUR
Piedestal met moor, 19e eeuw 4024
Piedestal met moor, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
2 Zilveren armbanden 378
2 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR
Zilveren klem armband 379
Zilveren klem armband

100 EUR

Engelse ladencommode 4059
Engelse ladencommode

150 EUR

Zilveren nootmuskaatbakje 414
Zilveren nootmuskaatbakje
Startprijs 210 EUR
3 Zilveren ringen 428
3 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR
Gouden oorknoppen 429
Gouden oorknoppen

85 EUR

18e Eeuwse linnenpers, 1760 4073
18e Eeuwse linnenpers, 1760

275 EUR