Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Fleischmann H0: 4327 en 4345 3103
2x Fleischmann H0: 4327 en 4345

Resultaat:

75 EUR

2x Meissen porselein 6481
2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

Bronzen figuur, Pierrot 5022
Bronzen figuur, Pierrot
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Roco H0, 63994, 2016 903-3 3120
Roco H0, 63994, 2016 903-3

Resultaat:

50 EUR

Oude Japanse Kutani vaas 6498
Oude Japanse Kutani vaas
Startprijs 50 EUR
Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol 252
Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol
Startprijs 500 EUR
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen. 839
Zilveren hanger/broche met blauwe zirkonen.
Startprijs 550 EUR
Groot astronomisch weerstation 3507
Groot astronomisch weerstation
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Kandijcoupe met zilver 269
Kandijcoupe met zilver

Resultaat:

100 EUR

Houtgesneden Madonna 5039
Houtgesneden Madonna
Startprijs 175 EUR
Jugendstil clipbord, 1915 2057
Jugendstil clipbord, 1915
Startprijs 60 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3524
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antiek porseleinen klokje, 1930 3537
Antiek porseleinen klokje, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wierook brander + beeld 2074
Wierook brander + beeld

Resultaat:

50 EUR

Rozenkwarts collier met goud 856
Rozenkwarts collier met goud
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6515
Antieke Jugendstil rookverdrijver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Dolfijnen 5056
Bronzen sculptuur, Dolfijnen

Resultaat:

80 EUR

Oude bureauklok 3554
Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR
2x Kandelaren, 1850 2091
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2 Kristallen schalen met zilver 873
2 Kristallen schalen met zilver

Resultaat:

30 EUR

Set sieraden met granaat 286
Set sieraden met granaat
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen paard 5073
Bronzen paard

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

Resultaat:

200 EUR