Kleine 19e eeuwse houtgestoken Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Twee oude tinnen ets platen. Bestaande uit: De chirurgijn + De Docter. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse optica prenten en Duitse goocheltruc. In doosje. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse plated messing Madonna met engel en kindje Jezus. Afmeting: 9,3 x 6,8 cm. In goede staat.