Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1850
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

3 Delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver, 835/000, met een tafelborstel ovaal model met schip, MT.: Schoorl Zilver nv, Amsterdam, Loenen. Een flessenstop met zilveren dop, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten en een vesta, ...

Lot diversen (12x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

Chinees bronzen Foo-hond
Startprijs 1.600 EUR

Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.

Zilv. veterhaak+notenkrabber
Resultaat: 35 EUR

Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...

Antieke tantalus, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Keizer geel
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

Ring met paarse steen
Startprijs 35 EUR

Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw

Bronzen figuur, Pierrot
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Bronzen zakkroonluchter
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.

Gouden ring
Startprijs 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.

2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

Zilveren choker met citrien en zirconia
Startprijs 75 EUR

Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....

Houtgesneden Madonna
Startprijs 175 EUR

Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Zilveren kledingborstel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...

4 Zilveren sieraden Egypte
Startprijs 70 EUR

Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...

Bronzen sculptuur, Dolfijnen
Resultaat: 80 EUR

Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek 1908
Resultaat: 40 EUR

Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Japanse Kutani vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Gouden Venetiaans collier
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat