Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Parker Pennenset, zilver 2494
Parker Pennenset, zilver
Startprijs 45 EUR
4 Sitzendorf figuren. 6235
4 Sitzendorf figuren.
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x Porseleinen uilen 6234
2x Porseleinen uilen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Zilveren flessenbakken 41
2 Zilveren flessenbakken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6225
Lot Chinees porselein

Resultaat:

35 EUR

8x Oude/antieke paardenbitten 2486
8x Oude/antieke paardenbitten
Startprijs 50 EUR
3 Delen zilver 599
3 Delen zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
6x Makkums aardewerk 6220
6x Makkums aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren brillenkoker 1866 593
Zilveren brillenkoker 1866

Resultaat:

125 EUR

Oude/antiekeYixing theepot 6209
Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote Chinese theepot, 20e Eeuw 6208
Grote Chinese theepot, 20e Eeuw

Resultaat:

100 EUR

Moderne facet geslepen spiegel 4153
Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
A'damse School spiegel 1925 4152
A'damse School spiegel 1925

Resultaat:

60 EUR

Rainer Reichert, Winter landschap 1298
Rainer Reichert, Winter landschap
Startprijs 80 EUR
Antiek papier mache, Dikke buik 2468
Antiek papier mache, Dikke buik
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 17
Zilveren dienblad

Resultaat:

325 EUR

Zilveren servies 16
Zilveren servies
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren theeservies, 4 delig 15
Zilveren theeservies, 4 delig

Resultaat:

550 EUR

Gouden oorhangers 584
Gouden oorhangers
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Set zilver, breidop/armband/hanger 583
Set zilver, breidop/armband/hanger

Resultaat:

30 EUR

Zilveren US Marine ring 577
Zilveren US Marine ring
Startprijs 60 EUR
4 Zilveren bedels 576
4 Zilveren bedels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Marokkaanse dolk 2727
Marokkaanse dolk

Resultaat:

35 EUR

Afrikaanse kromdolk 2720
Afrikaanse kromdolk
Startprijs 40 EUR