Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Griekse ikoon met bladgoud 1309
Griekse ikoon met bladgoud

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1310
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Resultaat:

325 EUR

2x Edith Reichert, 2x Meisjes portret 1311
2x Edith Reichert, 2x Meisjes portret
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Anton Pieck, Passiebloem 1312
Anton Pieck, Passiebloem

Resultaat:

100 EUR

Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat) 1313
Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat)
Startprijs 180 EUR
Litho Rossi, Figuren in interieur 1314
Litho Rossi, Figuren in interieur
Startprijs 150 EUR
Litho Rossi, Figuren in interieur 1315
Litho Rossi, Figuren in interieur
Startprijs 150 EUR
J. Vincken, Grachtgezicht A'dam met stoomboten 1316
J. Vincken, Grachtgezicht A'dam met stoomboten
Startprijs 150 EUR
2x Oude affiches Karl May 1317
2x Oude affiches Karl May
Startprijs 50 EUR
J. Vogelaar, Riviergezicht 1318
J. Vogelaar, Riviergezicht
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Nico Bruynesteyn, Stilleven met vijzel en citroen 1319
Nico Bruynesteyn, Stilleven met vijzel en citroen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Monogram A.P., Eendenfamilie 1320
Monogram A.P., Eendenfamilie

Resultaat:

60 EUR

H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1321
H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 180 EUR
Verkocht
H. Balman, Wintergezicht met schaatsers 1322
H. Balman, Wintergezicht met schaatsers

Resultaat:

160 EUR

Rosenthal, Jongen bij boomstronk 1323
Rosenthal, Jongen bij boomstronk
Startprijs 80 EUR
2x J.H. Belajouza, Oosterse vrouw/Oosterse straat 1324
2x J.H. Belajouza, Oosterse vrouw/Oosterse straat
Startprijs 80 EUR
Hoppe, Hoenderhof met kippen 1325
Hoppe, Hoenderhof met kippen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met frambozen 1326
C. Cornelisz, Stilleven met frambozen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen 1327
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen

Resultaat:

100 EUR

J. van Moer, Eenden aan de waterkant 1328
J. van Moer, Eenden aan de waterkant
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Th. Schwartze, Portret kind met muts 1329
Th. Schwartze, Portret kind met muts

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Bosgezicht met houtvester 1330
Onduid. gesig., Bosgezicht met houtvester

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Van Dijk, Vrouw bij stadspoort 1331
Van Dijk, Vrouw bij stadspoort

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot met div. werken (16x) 1332
Lot met div. werken (16x)

Resultaat:

50 EUR